Studio

Idea

Tworzymy lotne rzeczy
otwierające możliwości

01

Koncepja

Od tego zaczyna się Twoja historia – zbierając wymagania analizujemy je
i budujemy koncepcję rozwiązania

03

Weryfikacja

Sprawdzamy efekty prac przed oddaniem projektów – sami musimy być pewni, że to właściwy kierunek

02

Forma

Na podstawie tej cennej wiedzy budujemy projekty, które idealnie wpisują się w Twoje wymagania

04

Marketing

Wisienką na torcie jest to, co następuje po głównym etapie prac – wsparcie procesu sprzedaży

Dossier

Poznajmy się bliżej,
oto nasza historia i filozofia działania

Rozpoczeliśmy swoją działalność w 1999 roku jako grupa osób powiązanych pasją do projektowania i wspierania tych, którzy mogą skorzystać na naszej wiedzy oraz praktyce. Nasz skład się zmienia, jak w dobrym zespole rockowym – poczucie wolności jest dla nas paliwem dla rozwoju. Daje to nam możliwość osiągania kluczowego dla nas optymalnego poziomu kreatywności oraz elastyczności w działaniu. Poszerzamy również dzięki temu nasze doświadczenia w skali, w jakiej nie moglibyśmy tego osiągnąć zamykając się na nowe możliwości współdziałania. Nasi klienci doceniają dzięki temu efektywność i elastyczność w trakcie prac nad ich projektami.

Specjalizujemy się we wsparciu małych i średnich form działalności w zakresie wizualnym i marketingowym. Wiemy czego potrzebujecie i z czym się mierzycie na co dzień. Wasze wyzwania są dla nas znajome i doskonale wiemy jak z nimi sobie radzić.

Wytwarzamy zarówno nowe rozwiązania jak i rekonstrukcje obecnych.
Podchodzimy do zadań kompleksowo, w trakcie przygotowywania rozwiązań proponujemy dodatkowe działania, które w danym momencie i konfiguracji mogą przynieść mecze lepsze rezultaty naszych prac.

Nasz proces projetkowy

Krok 1

Zbieramy Twoje wymagania

Po sformułowania zapytania rozpoczynamy proces zbierania informacji nt. zakresu projektu oraz jego formy. Proponujemy rozwiązania, możliwe formaty realizacji oraz wykorzystujemy Brief, czyli dokument systematyzującego naszą współpracę. Dzięki niemu wspólnie komponujemy szczegółowe informacje dotyczące każdej z form, akceptujemy treści i założenia. Dzięki niemu mamy pewny i sprawdzony materiał gotowy na zaprojektowanie propozycji.

Krok 2

Otrzymujesz propozycje rozwiązań

Po zebraniu informacji ustalamy finalnie formy oraz zakres prac na podstawie wypracowanego wcześniej Briefu. Ustalamy koszty oraz termin wykonania każdego z wybranych elementów. Możliwe że będziemy potrzebowali Twojego udziału w trakcie prac - akceptacji bądź dostarczenia odpowiedniego materiału (logo, znaki firmowe etc). Rozpoczynamy tym samym prace projektowe, czyli część właściwą współpracy.

Krok 3

Wdrażamy projekt

Po prezentacji projektów w wersjach oraz po zmianach, jakie przewidujemy w każdym projekcie wybieramy jedną z nich i przekazujemy do finalnej akceptacji. To kluczowy moment - krok przed uzyskaniem ostatecznego efektu. Gdy są to strony - budujemy także zaplecze na serwerze pod nią, gdy są to druki lub formy zewnętrzne - przygotowujemy pliki i przesyłamy je do zaprzyjaźnionych firm realizujących nasze założenia.

Co oferujemy

Internet

Wizytówki

Jeśli potrzebujesz prostej formy w internecie, która zajawi Twoją działalność bez prezentacji szczegółowych informacji i dodatkowych kosztów – ona jest dla Ciebie

Strony

Gdy potrzebujesz dodatkowych funkcjonalności jak formularze kontaktowe czy galerie na stronie, które powinny zaistnieć w ramach Twojej działalności pomyśl o większym zakresie niż wizytówka. Strona to większy przekaz i więcej treści dla odwiedzających – więcej również korzyści dla Ciebie.

Sklepy internetowe

Gdy chcesz przenieść bądź wesprzeć swoją sprzedaż w internecie cieszymy się, że pomyślałeś o ecommerce – to najprostsza droga do otwarcia nowego kanału sprzedaży w Twoim biznesie. To nie jest trudna droga, wystarczy odpowiednio dobrać środki i wybrać narzędzia, reszta zacznie pracować na siebie bez Twojego większego udziału.

Projektowanie

Logo

Szybka sprawa – nie masz znaku charakterystycznego dla swojej działalności – u nas znajdziesz pomoc. Od tego zaczyna się Twoja tożsamość biznesowa lub każda inna, w której chcesz zaistnieć.

Reklamy

Żeby coś pokazać, musisz mieć co – my to zaprojektujemy. Wszystko, czego nie wymaga realizacja w formie, czyli jeśli potrzebujesz projektu w formie pliku.

Sklepy internetowe

Gdy chcesz przenieść bądź wesprzeć swoją sprzedaż w internecie cieszymy się, że pomyślałeś o ecommerce – to najprostsza droga do otwarcia nowego kanału sprzedaży w Twoim biznesie. To nie jest trudna droga, wystarczy odpowiednio dobrać środki i wybrać narzędzia, reszta zacznie pracować na siebie bez Twojego większego udziału.

Druk

Akcydensy

Fizyczna forma prezentacji Twojej działalności za pomocą podstawowych i prostych form drukowanych – wizytówki, ulotki czy cenniki – to często nieodzowna płaszczyzna prezentacji informacji – odbieramy ją jako ważny element każdego z projektów jakimi się zajmujemy.

Poligrafia

Większe i bardziej złożone formy drukowane przez nas realizowane to wielostronicowe katalogi, foldery, kalendarze czy temu podobne formaty. Analizujemy w nich architekturę informacji by była ściśle spójna z resztą istniejących form oraz opracowujemy treści korzystając z naszych sporych doświadczeń z tworzeniem copy, które w tym przypadku grają szczególnie ważną rolę.

Gadżety

Kolejną rzeczą jaką się zajmujemy to wszelkiego rodzaju gadżety reklamowe, na które nanosimy Twój zadruk – od prostych i popularnych form jak długopisy czy breloki, poprzez parasole, etui na telefony czy torby po pendrive’y, latarki czy zestawy do wina. Wybieramy do danego projektu te, które dobrze wpisują się w dany obszar działalności, posiadają wspólne cechy oraz solidnie wesprą promowanie działalności i uzupełnią wcześniej wypracowane przekazy marketingowe.

Outdoor

Folie

To usługa podstawowa – za pomocą folii pełnych o różnych kolorach i fakturach i przy użyciu plotera tnącego możemy wytworzyć czytelne i trwałe formy wizualne. Nadruki na folii z kolei umożliwią przeniesienie fotografii czy skomplikowanych grafik. Naklejamy je na szyldy, standy, pojazdy czy witryny – wszędzie, gdzie uznamy tę formę za najskuteczniejszą.

Bannery

Lekka i elastyczna forma prezentacji treści reklamowych, łatwa w montażu i umożliwiająca skomplikowany zadruk powierzchni.

Litery przestrzenne

Niesłychanie atrakcyjna i efektowna przestrzenna forma reklamowa – zarówno w przypadku napisów jak i prostych form graficznych. Do zastosowania wewnątrz jak i na zewnątrz.

Fotografia

Packshoty

Gdy potrzebujesz materiału zdjęciowego do swojego sklepu internetowego bądź mediów społecznościowych do prezentacji swoich produktów o niewielkich gabarytach to usługa dla Ciebie. Otrzymasz klasyczne, odseparowane od tła fotografie przedmiotów lub z zastosowaniem kolorystyki w tle, która będzie spójna z przestrzenią, w której będą prezentowane. Światło wydobędzie każdy szczegół – sprzedaż przez internet wymaga najwyższej jakości – klienci kupują oczami.

Ujęcia biznesowe

Pod tym hasłem kryje się dziedzina fotografii związana z wizerunkiem zarówno osób, jak i miejsca gdzie pracują. Mogą to być więc portrety pracowników lub zarządu jak również biura bądź przestrzeni, gdzie wytwarzane są produkty. Efektem są ujęcia wykorzystywane w działaniach PR lub w celach marketingowych. Może to być również fotografia architektury bądź wnętrz – nieodzowna w branży nieruchomości lub wnętrzarskiej.

Sesje reklamowe

Naszym konikiem jest organizacja sesji mających na celu wsparcie sprzedaży lub wizerunku. To duże przedsięwzięcia obejmujące wybranie oraz przygotowanie lokacji (studio, plener, wnętrza), praca nad stylizacją oraz wykonanie sesji. Następnie pracujemy nad materiałem zdjęciowym, by wydobyć z niego pożądany efekt końcowy. Finalnie efekty sesji pełnią rolę materiału wizerunkowego, sprzedażowego lub promującego nowe formy biznesowe. To nie jedno ujęcie a cała historia opowiedziana obrazem.

Marketing i PR

Kampanie

Chciałbyś wzmocnić sprzedaż, zainteresować produktem nowy segment? Jeśli chcesz wprowadzić na rynek nowy produkt lub markę, skorzystaj z naszego doświadczenia. Stosujemy efektywne techniki marketingowe, które stosujemy zarówno offline, jak i online. Często są nieodłącznym elementem naszej pracy, gdy zakres wykracza poza podstawowe i jednostkowe przypadki zleceń.

Warsztaty

Wiedza to potęga, a my wiemy jak się nią dzielić. Z naszych szkoleń uczestnicy wychodzą z solidną dawką merytorycznych informacji podanych w sposób prosty, przyjemny i praktyczny. Marketingowe doświadczenie wykorzystujemy podczas warsztatów z design thinking, na których wypracowujemy najlepsze rozwiązania, dzięki którym Klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Działania PR

Wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie, by rozwinąć skrzydła. Gdy prowadzisz przedsięwzięcie, gdy wizerunek i relacje z kontrahentami lub klientami są kluczowe powinieneś wesprzeć się narzędziami z tego obszaru działań. Eventy są również istotne w tym zakresie – zajmujemy się tym od lat, tworząc niepowtarzalne imprezy, które goście długo wspominają. Przygotowywaliśmy m.in. eventy dla Klientów VIP, konferencje, targi – zawsze wszystko dopinamy na ostatni guzik.

Pakiety

Jeśli zamierzasz zacząć swój biznes lub chcesz zmiany w trakcie jego prowadzenia - możesz skorzystać z pakietu naszych usług, które w krótkim czasie zrealizują wiele potrzeb Twojej działalności. Jednorazowo dostarczysz informacje, które wykorzystamy kompleksowo. Tak lubimy pracować, ponieważ holistyczne podejście do zadań jest najbliżej efektywności.

  • Kompleksowe podejście
  • Atrakcyjna cena jednostkowa
  • Gwarancja spójności wizualnej

Abonamenty

Opieka po etapie wdrożenia może być dla Ciebie idealnym rozwiązaniem, gdy założysz wysoką intensywność działań - a taka trafia się najczęściej, gdy chcesz osiągać najlepsze efekty przy pomocy wypracowanych narzędzi. Dla nas to również optymalna forma - ciągłość współpracy gwarantuje ciągły progres w doskonaleniu wypracowanych rozwiązań.

  • Otrzymujesz kartę stałego klienta
  • Szybka pomoc w nagłych problemach
  • Pakiet usług w cenie abonamentu

Audyty

To nasze wsparcie w sytuacji gdy nie jesteś pewien podjętych działań lub efektów zleconych wcześniej prac. Bezpłatnie analizujemy wykonane prace oraz potencjał, który mogą wygenerować na podstawie naszych doświadczeń. Następnie przygotowujemy rozwiązania, które zakładają zwiększenie efektywności wskazanych narzędzi.

  • Ocena efektywności narzędzi
  • Propozycje rozwiązań
  • Bazowanie na doświadczeniach

Dla kogo

Współpraca

Masz projekt?

To odpowiedni moment na rozpoczęcie wspólnego projektu – skontaktuj się z nami i porozmawiajmy. Niezależnie czy chcesz omówić ewentualny nowy projekt, czy zmienić coś w istniejącym. Każda rozmowa rodzi nowe możliwości 🙂

Używamy ciasteczek dla sprawniejszego korzystania ze strony. Polityka prywatności