Dark

Light

Dark

Light

Scroll to top
Druki Projekty Strony
3 października, 2019

maj.marketing

Naszym zadaniem było zaprojektowanie na podstawie briefu spójnej i charakterystycznej identyfikacji wizualnej wspartej drukami oraz strony internetowej. Nazwa zmieniła się w trakcie prac, wzięliśmy pod uwagę również możliwość zespojenia jej z rozszerzeniem domeny internetowej co dało znakomity efekt. Połączyliśmy tym samym trafne nazewnictwo z adresem internetowym.

 

Następnie przeszliśmy do projektu logo. Tu głównym wskazaniem była prostota oraz czytelność w wielu aspektach oraz miejscach aplikacji – zarówno na drukach jak i w avatarze na stronie czy social-media.

 

Kolejnym etapem było przygotowanie koncepcji strony internetowej, która zgodnie z głównym założeniem miała być prosta, czytelna oraz charakterystyczna.

 

Efekt przeszedł oczekiwania zamawiającego, co odbiło się bezpośrednio w zwiększeniu sprzedaży.

Otwórz stronę
Zakres

Kompleksowa usługa - projekt identyfikacji wizualnej, na jej podstawie druków oraz finalnie responsywnej i wpisującej się w pierwotne założenia strony internetowej.

  • Branża

    Marketing i PR

  • Klient

    Maj Marketing

  • Kategorie

    Druki akcydensowe, Identyfikacja wizualna, Strona internetowa

Zacznijmy współpracę

Masz projekt?

Jesteśmy zespołem kreatywnych profesjonalistów o wielu kluczowych kompetencjach w naszej branży, otwartych na każde nowe wyzwanie. Stosujemy nowoczesne i przystępne metody wytwórcze, w oparciu o profesjonalne narzędzia do projektowania oraz wytwarzania. Stosujemy autorski proces projektowy, dzięki któremu Ty i Twój projekt zostanie wytworzony szybko, z uwzględnieniem Twoich wymagań oraz co najważniejsze będzie odzwierciedleniem aktualnych potrzeb rynkowych.

Post a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Używamy ciasteczek dla sprawniejszego korzystania ze strony.